Araç Hasar Kaydı Sorgulama

Günümüzde araç alım satımının en fazla yaşandığı dönemdeyiz. Araç alım satımları sadece 1. El araçlar ile sınırlandırmak mümkün değildir. 2. El araç piyasasında da araç alım satımının çok yoğun olarak yaşanması bazı istekleri de beraberinde getirmektedir. Araç alırken alıcının en çok dikkat ettiği konu ise aracının her hangi bir kazaya karışıp karışmadığı veya aracın hasarının olup olmadığıdır. Alacağınız aracın daha önce kazaya karışıp karışmadığını merak ediyorsanız araç hasar kaydı sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu bilgileri güvenilir bir adresten öğrenmek isterler. Bunun içinde araç hasar sorgulama siteleri kurulmuştur. Araç hasar kaydı sorgulama sitesinde araç  hasar sorgulaması yaparken iki uygulama bulunmaktadır.  Araç kaza yapmış ise muhakkak kaza tespit tutanağı bulunmaktadır. Öncellikle kaza tespit tutanağını sorgulamamız gerekir. Bu tutağını sorgulayarak aracın kazaya karışıp karışmadığı öğrenmek en kolayıdır. 

Hasar sorgulamayı aracını sahibinin tc kimlik numarası  , araç sahibinin vergi  numarası ile sorgulama yapma imkanımız bulunmaktadır. Hangi seçeneği seçerseniz seçin araç hasar sorgulama yapabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise otokontrol5664 uygulaması ile araç hasar sorgulaması yapabilme imkanı vermektedir. Bu yöntem ile gsm şirketlerinden kısa mesaj yolu ile araç hasar kaydı sorgulama işlemin de en pratik yöntemdir.  Araç plakasını kısa mesaj olarak gönderdiğiniz de aracın hem hasar geçmişini görmektesiniz hem aracın neresinde hasar olduğunu  hem de a kaza sırasında hangi aracın hangi oran da  hatalı olduğuna dair bir çok bilgiyi tespit etmektesiniz. Genellikle araçlarda ki hasar tespitlerini bir çok yöntem ile yapma  imkanının olması  ileride her hangi bir sorun yaşamamak adına önemlidir. Araç hasar kaydını sorgulamakta ki amaç ise  alacak olduğumuz araca değerinden fazla ödeme yapmamak  için gerekli bilgilerdir. Bu bilgileri sağlam kaynaklardan öğrenmek bir o kadar önem verilen konulardandır.  Güvenilir bir siteden yapmış olduğunuz sorgulamalar da sıkıntı yaşamazsanız. Bunun için ilk tercih sebebimiz güvenilir bir site olmalıdır. Yapmış işlemlerde aklınız da her hangi bir şüpheye yer kalmamalıdır.

Güvenilir  adresten bilgi almalıyız

Araç hasar kaydı sorgulama işlemi yaparken bir çok olaylar yaşanmaktadır. En çok rastlanan olay tabi ki hepimizin bildiği gibi dolandırıcıların oyunlarına maruz kalmamak için iyi ve güvenilir siteler tercihimiz olmalıdır. Yapılması gerekenler konusunda tecrübesine güvendiğiniz sitelerden destek almalıyız. Almaya karar verdiğimiz aracı ne kadar muayeneye götürsek de bazen hasar tespitini yapmak çok zordur. Ya da sağlam olarak almış olduğunuz aracı en son sigorta işlemlerin de hasar kaydının olduğunu görebilirsiniz. Yapılması gereken sizin için en güvenilir siteden en doğru bilgiler ile alım işleminiz gerçekleştirmektir.

Neden biz ?

Bizler araç alım satım konusun da hiçbir sıkıntıya mahal vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için buradayız. Bütün araç hasar kaydı olan araçlar da müşterilere gerekli bütün bilgileri sağladıktan sonra onların mağdur olmaması için gerekli bütün tedbirleri almış bir siteyiz. Müşterilerin güven ile sorgulama yapacakları bütün araç hasar sorgulamalar da sistemimize düşen aramalar tekrar sorgulanarak eğer bir hata var ise en kısa sürede düzeltilmesi konusunda bütün desteği sağlamaktayız. Güvenle sitemizden sorgulama yapabilirsiniz. Bir çok sorgulama seçeneği ile elinizde bulunana bilgiler dahilinde araç hasar kaydı sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemize giriş yapmanız yeterlidir. Her hangi bir üyelik gerektirmeyen sitemiz de iletişim bölümünden de bize ulaşarak aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize size her konu da yardımcı olmak için hizmetinizde beklemektedirler.

Araç Hasar Kaydı Sorgulama için Tıklayınız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir